Branżowe newsy

Nowe forum dyskusyjne w Norymberdze

2013-12-17

Red.  / e-pets

Tagi: targi zoologiczne, Interzoo, Norymberga, WZF, Interzoo Summit, PETS International

WZF zapowiada zorganizowanie Szczytu Interzoo dla obecnych podczas targów Interzoo 2014 wystawców i kadry zarządzającej z międzynarodowej branży zoologicznej. Nowe forum dyskusyjne, które zaplanowano w przeddzień otwarcia imprezy, na 28 maja 2014 roku, zainauguruje blok wystąpień eksperckich, zatytułowany „Sztuka handlu detalicznego zorientowanego na klienta”

WZF organizuje to prestiżowe wydarzenie we współpracy z wydawcą międzynarodowego magazynu Pets International oraz centrum wystawienniczym NürnbergMesse.

– Szczyt Interzoo ma być wydarzeniem umożliwiającym nawiązywanie kontaktów i gromadzącym ważnych graczy ze światowej branży zoologicznej, jak również źródłem cennych wskazówek, dotyczących strategii rozwoju i współpracy z producentami – wyjaśnia Herbert Bollhöfer, dyrektor zarządzający WZF.
Jakie wyzwania stoją obecnie przed międzynarodową branżą artykułów dla zwierząt domowych na rynku zorientowanym na klienta i obejmującym wszystkie kanały dystrybucji? W czasie angielskojęzycznego Szczytu Interzoo znani w środowisku międzynarodowym prelegenci omawiać będą koncepcje emocjonalnej lojalności klienta, rozwoju marek private label i modeli rozwoju zorientowanych na współpracę z producentami i innymi graczami w łańcuchu dostaw.
Ważnym aspektem udziału w Szczycie jest możliwość nieformalnego wieczornego spotkania, przy kolacji, z towarzyszeniem muzyki. Uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów i dyskusji o pomysłach biznesowych.
Szczyt Interzoo adresowany jest do menedżerów wyższego szczebla oraz do członków rad nadzorczych firm wystawiających się podczas Interzoo, jak i pozostałych firm, oferujących produkty dla zwierząt domowych.

Autor: Red.
Źródło: Pet Market

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.