Branżowe newsy

Wizerunkowy lifting Eukanuby

2014-06-30

Red. / Pet Market

Tagi: karma dla psa, karma dla kota, Eukanuba Toy Breed, Eukanuba, lifting marki

Rozpoczęto odświeżenie marki Eukanuba, fot. PMI

Zmiana logotypu, szaty graficznej opakowań oraz nowa wizualizacja dla materiałów wykorzystywanych w komunikacji z konsumentem – to najnowsze zmiany w obrębie wizerunku, jakim poddawana jest właśnie marka Eukanuba

Działania mające na celu odświeżenie marki Eukanuba i nadanie jej bardziej nowoczesnego oraz pozytywnie kojarzącego się charakteru, zainicjowała rynkowa premiera nowej linii karm dla psów ras miniaturowych, sygnowanych wdzięczną nazwą Toy Breed.

Nie trudno zauważyć, że wyraźnym zmianom w kroju wykorzystywanej czcionki poddano logotyp, któremu nie towarzyszy już, charakterystyczna dotąd dla marki zwierzęca łapka. Odświeżeniu poddana została także szata graficzna opakowań, która nabiera teraz bardziej nowoczesnego, wręcz futurystycznego wyrazu.

Naturalną konsekwencją wprowadzonych zmian jest wymiana materiałów wykorzystywanych do komunikacji z konsumentem na nowe, dopasowane do aktualnie obowiązujących standardów systemu identyfikacji wizualnej marki Eukanuba.

Jak informuje producent, wymiana szaty graficznej wszystkich opakowań podzielona została na kilka etapów i ma zakończyć się w październiku 2014 roku.

Autor: Red. 
Źródło: Pet Market

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.