Branżowe newsy

Sekretarz generalny OFI na liście ofiar katastrofy lotniczej na Ukrainie

2014-07-22

Red. / e-pets

Tagi: katastrofa lotnicza, zestrzelenie boeinga, Boeing 777, MH17, Malaysia Airlines, Ukraina, Alex Ploeg, OFI

Dr Alex Ploeg z żoną Edith, fot. OFI

Dr Alex Ploeg, sekretarz generalny Ornamental Fish International (OFI), jego żona Edith, oraz syn Robert ofiarami katastrofy lotniczej feralnego lotu MH17 boeinga 777 linii Malaysia Airlines, który rozbił się 17 lipca na wschodzie Ukrainy. Lecieli na zasłużone i długo oczekiwane wakacje w Azji

Składamy wyrazy współczucia ich córkom, Mirjam i Sandrze, rodzinie oraz przyjaciołom – mówi Gerald Bassleer, prezydent OFI. – Śmierć Alexa i Edith jest dla nas ogromną, niepowetowaną stratą. Alex był bardzo ceniony na całym świecie jako "kopalnia wiedzy" o naszej branży. Był podporą nie tylko dla nas, ale także dla EPO (Europejskiej Organizacji na rzecz Zwierząt Towarzyszących), Dibevo (Holenderskiego Stowarzyszenia Branży Zoologicznej) i innych organizacji branżowych.

Szerokie kontakty Alexa obejmowały ministrów, najwyższych urzędników w Brukseli, Hadze, Singapurze i w innych miejscach, ale również sprzedawców, hodowców i kolekcjonerów ryb ozdobnych. Kiedy mówił, słuchali go wszyscy, a jego zdolność przedstawiania złożonych problemów w sposób prosty i logiczny uczyniła z niego poszukiwanego prelegenta na międzynarodowych konferencjach.

Tragedia ta głęboko nas dotknęła – straciliśmy wyjątkowych ludzi. Zawsze będzie nam brakować Alexa, Edith i Roberta – dodaje.

Autor: Red. 
Źródło: e-pets

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.