Nowości rynkowe

Piąta generacja programu żywieniowego Fitmin wkracza na rynek

2014-08-25

[ REKLAMA ]

Tagi: zwierzęta domowe, pies, karma dla psa, karmy premium, Fitmin, Dibaq

Program żywieniowy Fitmin, fot. Dibaq

Nowa odsłona programu żywieniowego Fitmin nie pozostawia cienia wątpliwości: Dibaq szykuje się do poważnej ofensywy na rynku premium. Aż 16 super produktów dla psów z 50-procentową zawartością świeżego mięsa z kurczaka w składzie ma być orężem w walce o rynkowy tort. Produkty w sprzedaży już od września

Informację o ilości użytego do produkcji karm mięsa oraz składników pochodzenia zwierzęcego znajdziemy w najbardziej widocznym miejscu na każdym opakowaniu karm Fitmin. To ważne, bo czytelne komunikowanie informacji o tym, co ostatecznie wpada do psiej miski, to impuls dla właścicieli czworonogów, by zwracali uwagę na jakość diety, jaką serwują swoim podopiecznym, i ostatecznie dokonywali lepszego wyboru.

O pozostałych zaletach produktu powiadamiają ikony z krótkim opisem słownym, które umieszczono zaraz pod informacją o zawartości składników mięsnych. Jak przystało na nowoczesną formułę, w składzie karm Fitmin nie znajdziemy alergizujących ziaren zbóż ani soi oraz jakichkolwiek produktów modyfikowanych genetycznie (GMO). Możemy być za to pewni, że dodano w odpowiedniej proporcji kwasy omega 3 i 6 oraz antyoksydanty, stanowiące barierę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem. Ciekawostkami są wzbogacenie karm Firmin o kompleks ochrony stomatologicznej Dental Care, dla zapewnienia zdrowych zębów i dziąseł psów, oraz dodanie ekstraktu z rozmarynu, którego działanie poprawia funkcjonowanie wątroby. Nieprzyjemny zapach odchodów łagodzić ma z kolei ekstrakt z jukki, któremu przypisuje się także działanie przeciwzapalne.

Program żywieniowy Fitmin obejmuje aż 16 produktów stanowiących podstawę naturalnego żywienia, dedykowanych psom małych, średnich i dużych ras, z różnym zapotrzebowaniem energetycznym oraz będących w różnym wieku (szczenięta, psy dorosłe i seniorzy).

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.