Nowości rynkowe

Bozita Feline Tiger Design. Teraz także w Polsce

2014-11-12

[ REKLAMA ]

Tagi: karma dla kota, Bozita, Bozita Feline Tiger Design, Lantmannen

Bozita Feline Tiger Design, fot. Lantmannen

Kampania społeczna Bozita Feline na rzecz pomocy tygrysom w bawarskim Ansbach, prowadzona przez stowarzyszenie Raubtier- und Exotenasyl e.V., objęła także Polskę. A wszystko to za sprawą wprowadzonych do sprzedaży karm Bozita Feline Tiger Design w opakowaniach Tetra Recard. Ze sprzedaży każdego opakowania 4 eurocenty trafiają na pomoc poszkodowanym tygrysom.

Niemieckie stowarzyszenie Raubtier- und Exotenasyl e.V. jest organizacją non-profit zajmującą się ratowaniem m.in. tygrysów pochodzących z nielegalnego handlu, które zostały zajęte przez służby celne i nie ma możliwości zwrócenia ich naturze. Ponadto chodzi o zwierzęta, które były przetrzymywane w nieodpowiednich warunkach, poddawane niehumanitarnym metodom tresury lub – po zakończeniu cyrkowej kariery – stały się nikomu niepotrzebne. W bawarskim mieście Ansbach, także dzięki środkom uzyskiwanym z podobnych kampanii społecznych, jak ta, przygarnięte zwierzęta dostają nowy dom i możliwość życia w dobrostanie.

Organizatorem kampanii „Małe tygryski pomagają dużym tygrysom dzięki Bozita Feline w opakowaniach Tiger Design” jest Lantmannen Doggy AB, szwedzki producent renomowanych karm Bozita, Bozita Robur oraz Bozita Feline.

Więcej informacji można uzyskać u bezpośrednich dystrybutorów (www.germapol.pl, www.rokus.pl, www.x-zoo.pl).

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.