Branżowe newsy

„Przygarnij mnie” TVP2 – prawie milion widzów przed telewizorami

2015-04-28

Red. / Pet Market

Tagi: Przygarnij mnie, TVP2, adopcja bezdomnych zwierząt, schronisko dla psów

Przygarnij mnie – nowy cykl TVP2, Fot. P. Tarasewicz

927 tys. – dokładnie taka liczba widzów zasiadła przed telewizorami w ostatnią niedzielę marca by zobaczyć pierwszy z 10 odcinków nowego cyklu TVP2 prezentującego poruszające historie siedmiu psów ze schronisk, które zostały zaadoptowane przez uczestników programu. Nowa produkcja TVP ma promować adopcję bezdomnych zwierząt

Pierwszy odcinek z cyklu „Przygarnij mnie” pojawił się na antenie TVP2 pod koniec marca. Przez dziesięć tygodni widzowie będą poznawać historie siedmiu psów, które ze schroniska dla zwierząt na stałe trafiły do nowych opiekunów: Agnieszki Włodarczyk, Marceliny Zawadzkiej, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Leszka Stanka, Rafała Mroczka, Dawida Zawadzkiego i Kamila Nosela. W pokonywaniu trudów związanych z nową sytuacją, zarówno czworonogom, jak i ich opiekunom, przyjdą z pomocą specjaliści: lekarz weterynarii i behawiorysta. Postępy oceni jury w studio. Sponsorem programu są marki Pedigree oraz Bayer.

Autor: Red.
Źródło: e-pets

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.