Sesje modowe

Pierwsza taka sesja! Zobacz jak powstawała

2012-06-25

Ilona Niebał / e-pets

Tagi: zwierzęta, kobieta, moda, zdjęcia, fashion movie backstage, Zolux, BiT

Zwierzęta w modzie - kulisy sesji, fot. Paweł Jakubek, Pet Market

Moda to życie i przygoda i nie ogranicza się to wyłącznie do kolekcji dla kobiet. Pierwszą w Polsce foto sesję łączącą zoologiczne hobby z modą zrealizowała spółka Pet Media – wydawca magazynu Pet Market

Naręcza smyczy i obroży, stos zabawek i innych akcesoriów dla psa. Z drugiej strony kobiecy zawrót głowy, czyli seksowne sukienki i efektowne akcesoria, nie wspominając już o robiących wrażenie butach. Pomiędzy: reprezentująca branżę zoologiczną Marta Niwińska i Sonia – suczka rasy Shih tzu – bohaterki pierwszej takiej sesji w Polsce. Temat: pet lifestyle, czyli jak spędzić z psem czas przyjemnie, modnie i wygodnie.

Pet Lifestyle & Fashion Project to najnowsza propozycja wydawcy branżowego magazynu zoologicznego Pet Market. – Nasza branża nie ogranicza się do zapewnienia zwierzętom wyłącznie bytu, to również moda – na pokazaniu tego aspektu w ujęciu pet lifestyle zależało nam w naszym projekcie – mówi Andrzej Ceglarek, prezes spółki Pet Media. Produkty zoologiczne występujące w sesji dostarczyła francuska firma Zolux, sponsor projektu. –  W naszą markę nieodzownie są wpisane innowacje. Tak nowatorski projekt doskonale do niej pasuje, dlatego decyzję o udziale podjęliśmy błyskawicznie – zapewnia Michał Ścibiorek, dyrektor zarządzający Zolux Polska. W promocję przedsięwzięcia zaangażowała się Marta Niwińska, prezes zarządu wrocławskiej hurtowni zoologicznej BiT, która wystąpiła na zdjęciach jako modelka.

Autor: Ilona Niebał
Źródło: e-pets

Zobacz kulisy modowej sesji na YouTube

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.