Zapowiedzi

Pierwszy Szczyt Interzoo w Norymberdze

2014-04-29

Red. / Pet Market

Tagi: targi zoologiczne 2014, Norymberga, Interzoo 2014, konferencja zoologiczna, Interzoo Summit

Prelegenci Interzoo Summit 2014, fot. WZF

O przyszłości światowego handlu zoologicznego dyskutować będą międzynarodowi eksperci, 28 maja br., podczas pierwszego Szczytu Interzoo w Norymberdze

Interzoo, największe na świecie targi artykułów dla zwierząt towarzyszących, co dwa lata prezentują najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty dla domowych pupili. Same jednak produkty nie zagwarantują już firmie rynkowego sukcesu. Dziś, aby przetrwać, trzeba nie tylko myśleć kategoriami technologicznymi, ale również koncentrować się na klientach, a przede wszystkim na analizie ich zachowań. W dobie internetu konsument jest wędrowcem, który porusza się pomiędzy różnymi światami: tym realnym i tym wirtualnym. Kupuje i wyszukuje informacje o produktach i ich cenach, korzystając z wielu dostępnych kanałów informacji, które często zmienia, postrzegając siebie jako „eksperta w dziedzinie konsumpcji". Analiza powiązań występujących pomiędzy handlem wirtualnym i sklepami o fizycznej lokalizacji, nowe koncepcje dotyczące lojalności klienta oraz różne sfery doświadczenia konsumenckiego znajdują się na liście priorytetowych zagadnień dla dzisiejszych marketerów. Stąd te właśnie wyzwania dla międzynarodowego handlu artykułami zoologicznymi omawiane będą podczas tegorocznej edycji Szczytu Interzoo 2014. Na dzień przed targami Interzoo międzynarodowi eksperci podczas jednodniowej konferencji zaprezentują najważniejsze zagadnienia dotyczące zorientowanej na klienta sprzedaży wielokanałowej, rozwoju rynku private label oraz dobrych praktyk we współpracy producentów z importerami oraz sieciami detalicznymi przy wprowadzaniu produktów na rynek. Szczyt Interzoo organizuje WZF we współpracy z Pets International oraz NürnbergMesse. Językiem konferencji jest angielski.

Autor: Red.
Źródło: Pet Market

made by KKVLAB
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.